Lifestyle
13-04-2010 19:12:24
VIESueel
Een Canadese vrouw meent een gat in de markt te hebben gevonden. Ene Lisa Murphy heeft namelijk een pornoboekje gemaakt, speciaal voor blinden en slechtzienden. Het boekje bevat geile verhaaltjes en vieze plaatjes met reliëf. Lisa Murphy heeft haar cre- atie 'Tactile Minds' genoemd. Wie een exemplaar van het speciale seksboekje wil, moet aardig wat geld meenemen: zo'n 165 euro. Voor de torenhoge prijs
krijgt men slechts zeventien plaatjes, met structuur, dat wel. Bron: Fok.nl / The Sun.Ik kan mij duidelijk niet goed verplaatsen in hoe ie- mand die blind is, zich seksueel geprikkeld zou voe- len door het betasten van reliëfplaatjes van borsten van vrouwen die een verminkt hoofd hebben of op SpongeBob lijken. Natuurlijk zijn erotische verhalen in braille net zo prikkelend als letters voor zienden, maar dit gat in de markt zie ik niet... (woordgrapje)
Er zijn toch veel speeltjes te koop die nog maar weinig aan de verbeelding over laten en die volgens mij veel spannender "voelen" dan een plaatje met bobbels? Maargoed, ik kom uit een visuele wereld en in de wereld der blindgangers zit het denk ik anders qua gevoelens, belevingen en visualisaties... Maar toch... ik begrijp hier dus werkelijk helemaal niets van!
En gelukkig:Vincent Bijlo, een échte & hele leuke blinde, vindt het ook maar niets...