Welkom op XOOX.NL

De compleet vernieuwde, moderne weblog met dezelfde functionaliteit die je gewend bent.

Nieuws 01-10-2008 11:55:18

Bassie nept

Bassie RadarDe ophef rond clown Bassie (Bas van Toor) blijkt een reclamestunt van een verzeke- raar. Dat heeft de clown, vandaag via zijn website laten weten. Deze week verspreidde een showbizzwebsite het gerucht dat Van Toor (73) mogelijk een kind had verwekt bij een 31-jarige vrouw.

Oké, ik geef het toe; met boter en suiker!! Ook ik ben er volledig ingeluisd door Bassie. Maar zo goed geslaagd als Bassie de grap noemt op zijn site, vind ik het niet. Het heeft wat mij betreft weer eens bewezen hoe snel hij negatief in het nieuws komt en dat het Nederlandse volk nu niet bepaald veel compassie met Bassie weet op te brengen. Nouja, iedereen blij dus want we hebben weer eens fijn kunnen vuilspuiten over Bas van Toor en hij heeft er deze keer zelf blijkaar ook erg om kunnen lachen!
:: bemoeienissen
Madd op 01 Oktober 2008 - 19:28  §

"Ophef" lijkt me wat overdreven. Ik heb nu al meer tijd verbruikt aan het typen van deze reactie dan dat ik heb nagedacht over het "Bassie heeft iemand zwanger gemaakt" verhaal. Oftewel: het gaat langs me heen, zoals het vlgs mij ook langs de meeste mensen heen gaat.

Zelf snap ik niet dat je je zo druk maakt om die man... Waarschijnlijk zou ik al in geen jaren aan die man gedacht hebben ware het niet dat ik hier steeds weer zijn naam tegen kom (en eerlijk is eerlijk: dat begint net zo saai te worden als die weblogs die alleen nog over kinderen krijgen/hebben gaan)

(Als ik trouwens Bassie was zou ik het ook zeer zeker een geslaagde "grap" gevonden hebben, alleen al omdat jij je er weer zo over opgewonden hebt ;-))

Maaika op 01 Oktober 2008 - 21:00  §

Ik vind het hilarisch... vooral hoe "de bladen" erin zijn getuind en nu bassie een proces aan willen doen whoehaaahahaaaahaahahahahaa :lol:

Richard op 02 Oktober 2008 - 09:41  §

En het reclamefilmpje was ook best grappig. En ik kan echt niet lachen om Bas, want het is een enge man die niet van kinderen houdt. Maar dat biediebiedie van die baby heb ik wel om moeten lachen.

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...