Welkom op XOOX.NL

De compleet vernieuwde, moderne weblog met dezelfde functionaliteit die je gewend bent.

Familie 26-01-2007 10:03:31

Oplevering

Vanmiddag om 13.00 uur krijgen we -officieel- de sleutel van ons nieuwe huis, het is niet echt een verassing hoe het er nu uitziet omdat we tijdens de bouw gewoon over de sleutel mochten beschikken en er dus al bijna iedere dag zijn geweest. Tijdens de kerstvakantie hebben we zelfs al een plavuizen vloer gelegd. Het is helemaal geweldig geworden. De oplevering is echter nog geen reden voor een feestje; onze huidige woning is nog steeds niet verkocht en staat nu zo'n 10 maand te koop. Daar blijven we ook wonen totdat het verkocht is.

De komende 2 weken gaan we wel in het nieuwe huis aan het werk zodat we daar, als we het dan toch verkopen, direct in kunnen. Over ongeveer 2 weken zal ik dan ook foto's plaatsen hoe het uiteindelijk geworden is.

:: bemoeienissen
Erik op 26 Januari 2007 - 13:29  §

Toch gefeliciteerd!

Ronny op 26 Januari 2007 - 15:28  §

Gefeliciteerd namens ons!
En nu je ouwe huis nog.
Succes.

René op 26 Januari 2007 - 19:21  §

Dank jullie wel! De stucadoor is nu al druk voor ons aan het werk.

* ing * op 27 Januari 2007 - 21:17  §

Da's wel even wat anders dan een 'oud' huis, maar wel mooi hoor. Hoop dat je jullie andere huis toch nog binnen afzienbare tijd verkopen. Zoals elke dooddoener: "Je hebt maar 1 koper nodig..." ;D

René op 27 Januari 2007 - 22:38  §

Dank je, een hart onder de riem kunnen we altijd gebruiken. En inderdaad die laatste zin hebben we de laatste tijd nog nóóóóóóóóit gehoord <img src=??:' class="inline-block align-middle" />

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...