Welkom op XOOX.NL

De compleet vernieuwde, moderne weblog met dezelfde functionaliteit die je gewend bent.

Familie 23-10-2006 20:58:57

Efteling

Morgen gaan we met de hele club van zes een dagje naar De Efteling. Dat kan nog net, want dit is de laaste week dat ze open zijn dit seizoen. Al eerder hadden we kaarten gekocht tijdens een aktie-periode, maar op de valreep gaan we nog even lekker attrakties-hoppen! Hopelijk is het redelijk weer!
:: bemoeienissen
paul op 23 Oktober 2006 - 21:04  §

Vanuit het zuidwesten neemt de bewolking toe en volgen perioden met regen waarbij er kans is op onweer. Morgen vallen er regen- en onweersbuien met overdag kans op zware windstoten. De maxima liggen rond 15 graden. De dagen daarna is het wisselvallig met buien en soms veel wind. Het is 's middags 14 tot 18 graden.


Opgesteld maandag 23 oktober 2006 20:52

Gelukkig zijn een aantal leuke atracties overdekt!! Fijne dag morgen! 8-)

Erik op 23 Oktober 2006 - 21:11  §

Nee... héél bemoedigend... :evil: Hopelijk is de Python gewoon open en in het piratenschip wil ik ook altijd even een keertje!! De Fata Morgana en de Droomvlucht kunnen altijd! Villa Volta moet natuurlijk ook, met als de Bobbaan!!

paul op 23 Oktober 2006 - 21:20  §

de bobbaan!!! daar heb ik nog eens in gezeten met twee turkse dames; een van de twee was erg knap en heette Nuhr..... :-D

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...