Gisteren waren we nog even op de valreep (de Efteling sluit eind oktober) in Kaatsheuvel. Het was een gok, want aanvankelijk leken de weergoden ons niet gunstig gezind. Omdat we met onze Diergaarde Blijdorp Jaarkaart de kaarten voor de Efteling voor 20 euro konden kopen, moesten we eerst via Rotterdam. Na wat haperingen bij de kassa, konden we weer verder. Toen een file voor de van Brienenoordbrug, omdat deze open stond. Eenmaal in de Efteling klaarde het zowaar op en was het prima pretparkweer. Het was nog best druk zodat een aantal attracties links bleven liggen, bijvoorbeeld door een wachttijd van 45 minuten bij de Vogelrok. Al met al hebben we nog best veel attracties kunnen beleven zoals: Droomvlucht, Villa Volta, Carnaval Festival, Doolhof, Sprookjesbos, Traptreintjes, Polka Marina, Piratenschip (3e rij van boven zit ik rechts), de Python (2x), Piraña en de Fata Morgana. Het was leuk en de kinderen hebben ervan genoten. Om klokslag 18:00 uur verlieten wij het pretpark om nog even bij de nabijgelegen McDonalds wat Happy-Meals te verslinden. Zo was de dag weer helemaal com- pleet! Om ongeveer 19:30 uur waren we weer thuis, moe, voldaan, maar wel met zere voeten.

Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)

Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)

Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)Een dagje efteling (klik op de afbeelding voor groter)



:: bemoeienissen
Morpurgo.nl op 24 October 2005 - 19:52  §

Aha Pappa en mamma zijn er zo te zien niet uit te rammen

Erik op 25 October 2005 - 23:45  §

Het is net die reklame....

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...
Iets Vinden?


XOOX.NL Google

laatste 10 bemoeials

Barbara.Kloosterman (Afvallen met pillen):
Hun belangrijkste voordeel is de eigenschappen die beschermen tegen vochtverlies, zel...

Elbert (ZyXEL Online Poort forwarden):
He Twent, Even een vraagje, ik probeer dit in te stellen voor een ip camera, maar ho...

tracy (Goddelijke Fee):
marjan, zou ik je misschien een paar kleine vragen mogen stellen over deze vrouw ivm ...

Rene (ZyXEL Online Poort forwarden):
@Twent: Deze oplossing heeft Erik uiteindelijk ook gekozen en werkt perfect!

Twent (ZyXEL Online Poort forwarden):
Dit lijkt mij geen goede oplossing omdat de server PC nu via elke willekeurige poort ...

Erik (Ongeloofwaardige X-Files ):
Ik moet hem nog gaan kijken maar dat voorspelt niet veel goeds... Gelukkig is the Wal...

Robert (Ongeloofwaardige X-Files ):
De volgende genaamd "trashman" is al niet veel beter,,,,

Marten (Pozzebokken):
Er is een Duitse versie van de Pozzebokken op de markt verschenen. Die Wabobbels !

Marjan (Goddelijke Fee):
Dit wijf spoort van geen kanten!!! Zij heeft mijn moeder gehersenspoeld. Zieke geest!...

Erik (Het Platenpaleis (BNN)):
Jazeker, heel gaaf! We hebben je gemist Rene!!

categorieen


linktips

Klik voor MashUp video's



Klik voor jouw daghoroscoop

RamStierTweelingenKreeft

LeeuwMaagdWeegschaalSchorpioen

BoogschutterSteenbokWatermanVissen



Trek een tarotkaart
Wat heeft de tarot jou
vandaag te bieden? Klik
op de kaart voor jouw
kaart van de dag.






Klik hier voor de buienradar



En hier voor blikseminslagen



Actieve orkanen vind je hier:





Hulpdiensten afluisteren:




archief

MaDiWoDoVrZaZo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31