Nu wordt het toch ook wel een keer tijd om weer verder te gaan met mijn verhaal.

Op de eerste "volle" dag in Los Angeles werden we opgehaald met de bus voor een dagje Universal Studios. Een mooi park met, wat nog belangrijker is, mooie attracties: 'Back to the future', 'Backdraft', 'ET', een tour langs vele bekende filmsets enz.


Het Universal Amphitheatre ligt direct naast de studio's, daar zou de avond erop de uitreiking van de MTV Video Music Awards plaatsvinden. Dat was in het park, tijdens de studio-tour, op diverse punten ook duidelijk te zien (Zie foto). We hebben ons daar uitstekend vermaakt, het was wel jammer dat we alweer op tijd weg moesten omdat aan het begin van de avond het volgende punt op de agenda stond: The Winners Party.

Om half 8 begon in het, geheel in de jaren 50 aangeklede restaurant 'Ed Debevics', The Winners Party. Hier kwamen alle winnaars, die kaarten voor de VMA hadden gewonnen, uit alle landen bij elkaar. Het eten en drinken was er gratis. Ik ben niet zo'n feestbeest en zag er ook best wel tegenop. Toch werd het best gezellig, we zaten met een paar Amerikanen aan tafel, ik was daar in gesprek met ene Tony uit New York. Zij waren deze dag pas aangekomen en sliepen niet in zo'n luxe hotel als waar wij zaten. Ook vertrokken zij de dag na de VMA uitreikingen terwijl wij nog 1 dag langer bleven. The Party duurde slechts anderhalf uur, we hebben eigenlijk alleen een beetje over muziek gesproken en gelukkig kon Tony mij nog redelijk goed verstaan (hij had er naar eigen zeggen geen moeite mee), terwijl Engels spreken echt niet mijn sterkste kant is.

En niet alleen het restaurant was in jaren 50 stijl aangekleed, ook het personeel had kleding aan uit deze tijd en ze waren knettergek. Je moest niet vreemd opkijken als je ze op de bar zag Rock 'n rollen. Ik heb nog gezocht naar een plaatje van dit restaurant op het net maar helaas zonder resultaat. En hier eindigt dag 2.

Dag 3, dit was DE dag. Deze middag om 3 uur zouden we vertrekken naar het evenement. De ochtend hadden we nog voor ons zelf. We besloten om het winkelcentrum aan de overkant van het hotel te bezoeken. Dan wisten we zeker dat we op tijd klaar stonden 's middags. En meer dan het gebruikelijke winkel in en uit en, een hamburgertje hier en een ijsje daar hebben we ook niet gedaan. Even voor 3 uur 's middags stonden we klaar om in de bus te stappen richting het amphitheatre.

In de bus troffen we wederom de winnaars die de avond ervoor ook al bij Ed Debevics zaten. Bij het Theatre aangekomen moesten we in de rij staan en daar kwamen we de eerste bekende artiesten al tegen.

In de zaal zaten we op het balkon, een klereplek want we keken tegen lichtbakken en monitoren aan. De artiesten zagen we wel, vaak als ze van het podium wegliepen of wanneer ze helemaal aan de andere kant van het podium stonden, voor de rest zagen we alleen benen Het was zeker een spektakel om mee te maken. Een fototoestel was natuurlijk hardstikke verboden, vandaar geen eigen foto's van de avond. Daarom heb ik de videoband weer opgezocht en heb een aantal foto's van de artiesten gemaakt. De kwaliteit is ruk, wie kun je er desondanks toch herkennen op de foto's (klik op de foto voor een vergroting)?

Klik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere foto
Klik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere foto
Klik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere foto
Klik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere foto
Klik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere foto
Klik voor grotere fotoKlik voor grotere fotoKlik voor grotere foto

De volgende keer het laatste deel.



:: bemoeienissen

Er zijn nog geen bemoeials nav dit artikel.

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...
Iets Vinden?


XOOX.NL Google

laatste 10 bemoeials

Barbara.Kloosterman (Afvallen met pillen):
Hun belangrijkste voordeel is de eigenschappen die beschermen tegen vochtverlies, zel...

Elbert (ZyXEL Online Poort forwarden):
He Twent, Even een vraagje, ik probeer dit in te stellen voor een ip camera, maar ho...

tracy (Goddelijke Fee):
marjan, zou ik je misschien een paar kleine vragen mogen stellen over deze vrouw ivm ...

Rene (ZyXEL Online Poort forwarden):
@Twent: Deze oplossing heeft Erik uiteindelijk ook gekozen en werkt perfect!

Twent (ZyXEL Online Poort forwarden):
Dit lijkt mij geen goede oplossing omdat de server PC nu via elke willekeurige poort ...

Erik (Ongeloofwaardige X-Files ):
Ik moet hem nog gaan kijken maar dat voorspelt niet veel goeds... Gelukkig is the Wal...

Robert (Ongeloofwaardige X-Files ):
De volgende genaamd "trashman" is al niet veel beter,,,,

Marten (Pozzebokken):
Er is een Duitse versie van de Pozzebokken op de markt verschenen. Die Wabobbels !

Marjan (Goddelijke Fee):
Dit wijf spoort van geen kanten!!! Zij heeft mijn moeder gehersenspoeld. Zieke geest!...

Erik (Het Platenpaleis (BNN)):
Jazeker, heel gaaf! We hebben je gemist Rene!!

categorieen


linktips

Klik voor MashUp video's



Klik voor jouw daghoroscoop

RamStierTweelingenKreeft

LeeuwMaagdWeegschaalSchorpioen

BoogschutterSteenbokWatermanVissen



Trek een tarotkaart
Wat heeft de tarot jou
vandaag te bieden? Klik
op de kaart voor jouw
kaart van de dag.






Klik hier voor de buienradar



En hier voor blikseminslagen



Actieve orkanen vind je hier:





Hulpdiensten afluisteren:




archief

MaDiWoDoVrZaZo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31