Welkom op XOOX.NL

De compleet vernieuwde, moderne weblog met dezelfde functionaliteit die je gewend bent.

Algemeen 24-09-2004 13:12:34

Gratis bellen...

Bert had wederom mijn aandacht, hij schreef in dit artikel over goedkoop of zelfs helemaal gratis bellen. Tele2 kennen we allemaal, daar kun je goedkoper bellen dan via KPN. Toch heb ik me er nog nooit voor opgegeven, ik weet eigenlijk ook niet waarom, omdat ik over het algemeen wel met mijn neus vooraan sta als het om goedkoop(er) gaat :)

Nu ben ik overigens wel om, ik ga nu bellen via Bel 1649. Op de startkosten van 4ct per gesprek na is het bellen binnen of buiten de regio naar vaste aansluitingen volledig gratis. Ook naar mobieltjes zijn ze soms goedkoper, vooral tijdens daluren.

Maar wat zijn nu de addertjes.......? Ik weet het niet. Ik heb gisteravond 1 gesprek van 13 minuten gevoerd naar een nummer binnen de regio, bij de KPN zou ik 24ct kwijt zijn geweest, via mijn online gespecificeerde rekening van Bel 1649 zie ik dat ik nu maar 4ct kwijt ben (inderdaad, alleen het starttarief).
Da's goedkoop <img src='https://www.xoox.nl/b2-img/smilies/icon_smile.gif' alt=':)' class=" />
:: bemoeienissen
Erik op 24 September 2004 - 13:32  §

Ik heb mij intussen ook aangemeld. Wel jammer je ze nog niet werken met preselect. Al die nummers... :P

René op 24 September 2004 - 13:36  §

En het wordt nog erger, als je de nummers in je telefoongeheugen niet kunt editten als je een getalletje ervoor wilt zetten, ik moet dan eerst het hele nummer deleten en opnieuw intikken :( Toch wil ik nog niet met preselect werken omdat ze niet altijd goedkoper zijn, in het geval van mobiel bellen bedoel ik dan.

Slimpie op 26 September 2004 - 02:33  §

Ben net lid van Tele2

Helaas kun je je hier niet meer mee bemoeien...